Darmowa gra iMaSz Literki

iMaSz Literki to gra słowna w której układasz hasła złożone z 3 do 13 porozrzucanych liter. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Literki na telefon iMaSz Literki na tablet
więcej

Galeria iMaSz Literki

iMaSz Literki
iMaSz Literki

Opis iMaSz Literki

Zagraj w darmową grę słowną online iMaSz Literki. Ułóż hasło z porozrzucanych liter. Testuj swoją wiedzę, rozszerz swój słownik. Ucz się bawiąc.

W iMaSz Literki znajdziesz obecnie ponad 55 560 haseł. Wszystkie hasła pochodzą ze słownika języka polskiego PWN i podzielone zostały na 11 kategorii ze względu na ilość liter w haśle (od 3 do 13 liter). iMaSz Literki posiadają prostą wciągającą strukturę rozgrywki. Grając odblokowujesz kolejne poziomy z nowymi hasłami do ułożenia. Po ukończeniu 4 poziomu danej kategorii odblokowujesz kolejną kategorię z dłuższymi hasłami do ułożenia. Po odblokowaniu nowej kategorii możesz kontynuować rozgrywkę w tej kategorii lub rozpocząć rozgrywkę w nowej kategorii. W każdej chwili możesz ponownie ukończyć dowolny odblokowany poziom w dowolnej odblokowanej kategorii haseł.

Ponadto w iMaSz Literki dostępnych jest 10 tajemniczych osiągnięć do odblokowania oraz słownik dzięki któremu przypomnisz sobie znaczenie każdego hasła wszystkich odblokowanych poziomów gry z każdej kategorii.

W iMaSz Literki możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Literki

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, gra edukacyjna, gra słowna
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
3,85 / 5 (Głosów: 858)

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net