Darmowe iMaSz Puzzle

W iMaSz Puzzle znajdziesz klasyczne układanki złożone z porozrzucanych puzzli z możliwością gry na różnych poziomach trudności. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Puzzle na telefon iMaSz Puzzle na tablet
więcej

Galeria iMaSz Puzzle

iMaSz Puzzle
iMaSz Puzzle

Opis iMaSz Puzzle

Zagraj w darmową grę logiczną online iMaSz Puzzle. Ułóż jak najwięcej puzzli, zbieraj punkty i osiągaj coraz wyższy wynik.

iMaSz Puzzle to gra logiczna polegająca na układaniu dużego obrazka z małych porozrzucanych fragmentów. Sam wybierasz poziom trudności. Dostępne poziomy trudności umożliwiają układanie puzzli złożonych z 25, 49, 100 lub 144 elementów. Obecnie dostępnych jest 90 puzzli do ułożenia. Za każde ułożone puzzle zdobywasz punkty w ilości zależnej od wybranego poziomu trudności.

Ponadto w iMaSz Puzzle dostępny jest system statystyk dzięki któremu możesz śledzić swoje postępy i statystyki zbiorcze wszystkich użytkowników np.: ilość ułożonych puzzli na poszczególnych poziomach trudności, ilość zdobytyh punktów czy czas gry.

W iMaSz Puzzle możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Puzzle

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, łamigłówka
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
4,24 / 5 (Głosów: 895)

Jak grać w iMaSz Puzzle

Rozpocznij grę i wybierz poziom trudności. Możesz układać puzzle złożone z 25, 49, 100 lub 144 elementów co stanowi o poziomie trudności gry. Wylosuj lub wybierz obrazek który chcesz ułożyć. Aby ułożyć puzzle należy przeciągnąć małe fragmenty układanki w odpowiednie miejsce dużego obrazka. Gdy umieścisz mały fragment układanki we właściwe miejsce zostanie on przytwierdzony do tego miejsca. Po umieszczeniu wszystkich małych fragmentów obrazka we właściwe miejsca układanka zostanie ukończona. Za ułożenie układanki otrzymasz pewną ilość punktów zależną od wybranego poziomu trudności (ilości elementów z jakich składała się układanka). Teraz możesz ułożyć kolejne puzzle na tym samym poziomie trudności, samodzielnie wybrać inny obrazek do ułożenia lub zmienić poziom trudności.

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net