Darmowa gra iMaSz Labirynt

iMaSz Labirynt to gra logiczna, łamigłówka której celem jest przejście losowo generowanego labiryntu i zebranie skarbu. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Labirynt na telefon iMaSz Labirynt na tablet
więcej

Galeria iMaSz Labirynt

iMaSz Labirynt
iMaSz Labirynt

Opis iMaSz Labirynt

Zagraj w darmową grę logiczną online iMaSz Labirynt. Odnajdź klucz, zbieraj diamenty, przejdź labirynt i zdobądź skarb. Nie daj się złapać duchowi.

W iMaSz Labirynt dostępne są trzy poziomy trudności. Jest to gra turowa w której musisz zaplanować swoje ruchy. Każda rozgrywka jest inna dzięki losowemu generowaniu labiryntu. W przejściu labiryntu przeszkadza Ci podążający za tobą duch. Możesz go zablokować i ominąć dzięki przedmiotom znalezionym w labiryncie.

Ponadto w iMaSz Labirynt dostępny jest system statystyk dzięki któremu możesz śledzić swoje postępy i statystyki zbiorcze wszystkich graczy np.: ilość rozgrywek na poszczególnych poziomach trudności bądź sprawdzić czas gry.

W iMaSz Labirynt możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Labirynt

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, łamigłówka
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
3,93 / 5 (Głosów: 1245)

Jak grać w iMaSz Labirynt

Na początek wybierz jeden z trzech poziomów trudności. Rozpoczynasz grę w lewym górnym rogu labiryntu. Celem gry jest przejście losowo generowanego labiryntu i zdobycie skarbu. Za zdobycie skarbu otrzymujesz punkty (na łatwym poziomie 5 punktów, na średnim poziomie 10 punktów i na trudnym poziomie 15 punktów). Dodatkowe punkty zdobywasz za zbieranie diamentów (na łatwym poziomie 1 punkt, na średnim poziomie 2 punkty i na trudnym poziomie 3 punkty za każdy diament). Aby zdobyć skarb potrzebujesz klucza, który znajdziesz w labiryncie. Skarbu strzeże jednak duch który podąża za tobą przez labirynt. Jeżeli Cię złapie, przegrywasz. Możesz zatrzymać ducha na 6 tur zbierając klepsydrę. Możesz także w każdej chwili kupić klepsydrę za 2 diamenty zmniejszając jednak liczbę punktów jaką możesz zdobyć. W labiryncie znajdziesz także tarczę którą możesz zabrać ze sobą. Gdy masz tarczę duch nie może Ci nic zrobić - gdy Cię dogoni, tarcza zatrzyma ducha na 6 tur. Możesz jednak posiadać tylko jedną tarczę na raz a gdy jej użyjesz - znika. Pamiętaj że iMaSz Labirynt to turowa gra logiczna wiec dobrze przemyśl swój każdy ruch.

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net