Darmowa gra iMaSz Wykreślanka

iMaSz Wykreślanka to klasyczna gra słowna której celem jest znalezienie i wykreślenie ukrytych w diagramie słów. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Wykreślanka na telefon iMaSz Wykreślanka na tablet
więcej

Galeria iMaSz Wykreślanka

iMaSz Wykreślanka
iMaSz Wykreślanka

Opis iMaSz Wykreślanka

Zagraj w darmową grę słowną online iMaSz Wykreślanka. Rozwiązuj zagadki znajdując i wykreślając wszystkie słowa z diagramu. Układaj hasła z liter odblokowanych za wykreślenie każdego słowa. Odblokuj osiągnięcia i słownik gry. Ucz się bawiąc.

W iMaSz Wykreślanka znajdziesz obecnie 31 480 unikalnych słów do znalezienia i wykreślenia w ponad 3 000 poziomów. Wszystkie słowa użyte w grze pochodzą ze słownika języka polskiego PWN. iMaSz Wykreślanka posiada prostą wciągającą strukturę rozgrywki. Grając odblokowujesz kolejne poziomy z nowymi wyrazami do wykreślenia. Wyrazy można odczytywać w kolumnach, wierszach i po skosach diagramu. Aby przejść do następnego poziomu należy ułożyć hasło z liter odblokowanych podczas wykreślania słów z diagramu wykreślanki. Każdy diagram wykreślanki generowany jest losowo. Możesz w każdej chwili ponownie rozwiązać dowolny już rozwiązany poziom. Każda rozgrywka jest inna.

Ponadto w iMaSz Wykreślanka dostępne są osiągnięcia które odkrywasz z każdym poziomem. Nie tylko umożliwiają śledzenie postępów w grze lecz także pozwolą Ci zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami historycznymi na przełomie lat od początku naszej ery.

Dodatkowo przechodząc poszczególne poziomy wykreślanki odblokowujesz wszystkie wyrazy danego poziomu w słowniku gry. Ze słownika gry dowiesz się co oznaczają wykreślane wyrazy jak i hasło które należy ułożyć na koniec każdego poziomu.

W iMaSz Wykreślanka możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Wykreślanka

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, gra edukacyjna, gra słowna
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
3,95 / 5 (Głosów: 1638)

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net