Darmowa gra iMaSz Zagadki

iMaSz Zagadki to klasyczne quizy i testy wiedzy które można rozwiązywać z pośród licznych kategorii tematycznych. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Zagadki na telefon iMaSz Zagadki na tablet
więcej

Galeria iMaSz Zagadki

iMaSz Zagadki
iMaSz Zagadki

Opis iMaSz Zagadki

Zagraj w darmową grę online iMaSz Zagadki. Testuj swoją wiedzę z różnych dziedzin. Rozwiązuj quizy, zagadki i testy wiedzy. Ucz się bawiąc.

W iMaSz Zagadki znajdziesz obecnie ponad 1 440 zagadek do rozwiązania w 16 kategoriach tematycznych. Możesz dowolnie łączyć kategorie tematyczne. Ilość quizów i testów wiedzy w grze nieustannie się zwiększa. Do wyboru masz dwa tryby rozgrywki z podstawowymi zasadami gry i tryb gry na czas.

Ponadto w iMaSz Zagadki dostępny jest system statystyk dzięki któremu możesz śledzić swoje postępy i statystyki zbiorcze wszystkich użytkowników np.: ilość rozwiązanych zagadek, najcześciej wybieraną kategorię czy czas gry.

W iMaSz Zagadki możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Zagadki

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, gra edukacyjna, quizy
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
3,89 / 5 (Głosów: 913)

Jak grać w iMaSz Zagadki

Na początek wybierz tryb normalny lub tryb gry na czas. Następnie wybierz kategorie tematyczne zagadek. Możesz wybrać dowolną ilość kategorii. Zagadki generowane są losowo z pośród wybranych kategorii. Po wylosowaniu zagadki zostaną zaprezentowane od dwóch do czterech odpowiedzi z których należy wybrać tą właściwą. Wszystkie odpowiedzi są ułożone losowo. W trybie na czas masz 10 sekund na odpowiedź. Rozwiąż możliwie jak najwięcej zagadek w jak najkrótszym czasie.

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net