Darmowa gra iMaSz Pamięć

iMaSz Pamięć to klasyczna gra logiczna której celem jest znalezienie par obrazków spośród porozrzucanych kart. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Pamięć na telefon iMaSz Pamięć na tablet
więcej

Galeria iMaSz Pamięć

iMaSz Pamięć
iMaSz Pamięć

Opis iMaSz Pamięć

Zagraj w darmową grę logiczną online iMaSz Pamięć. Ćwicz pamięć i koncentrację poprzez grę. Znajdź pary obrazków spośród porozrzucanych kart.

W iMaSz Pamięć znajdziesz obecnie 342 wzory kart w 8 kategoriach tematycznych. Możesz dowolnie łączyć kategorie tematyczne. Do wyboru masz dwa tryby rozgrywki z podstawowymi zasadami gry i tryb gry na czas. Dostępne są trzy poziomy trudności. Każda rozgrywka jest inna dzięki losowemu generowaniu planszy. Możesz popełnić określoną ilość błędów zależną od wybranego poziomu trudności.

Ponadto w iMaSz Pamięć dostępny jest system statystyk dzięki któremu możesz śledzić swoje postępy i statystyki zbiorcze wszystkich graczy np.: ilość rozgrywek na poszczególnych poziomach trudności, najcześciej wybieraną kategorię czy czas gry.

W iMaSz Pamięć możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Pamięć

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, gra edukacyjna, łamigłówka
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
4,32 / 5 (Głosów: 5709)

Jak grać w iMaSz Pamięć

Na początek wybierz tryb normalny lub tryb gry na czas. Następnie wybierz poziom trudności (poziom łatwy - 12 par do połączenia, poziom średni - 18 par do połączenia lub poziom trudny - 24 pary do połączenia). Aby rozpocząć rozgrywkę wybierz kategorie tematyczne kart. Możesz wybrać dowolną ilość kategorii. Plansza gry generowana jest losowo i zawiera losowe karty z pośród wybranych kategorii tematycznych. Odkrywaj poszczególne karty aby dopasować pary. Masz ograniczoną liczbę prób dopasowania par zależną od wybranego poziomu trudności. Aby wygrać dopasuj wszystkie pary w ograniczonej liczbie prób.

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net