Darmowe iMaSz Krzyżówki

W iMaSz Krzyżówki znajdziesz klasyczne krzyżówki podzielone na cztery poziomy trudności o zróżnicowanej tematyce. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce lub do pobrania z Google Play.

Przetestuj Pobierz
iMaSz Krzyżówki na telefon iMaSz Krzyżówki na tablet
więcej

Galeria iMaSz Krzyżówki

iMaSz Krzyżówki
iMaSz Krzyżówki

Opis iMaSz Krzyżówki

Przetestuj swoją wiedzę rozwiązując ręcznie tworzone darmowe krzyżówki online w iMaSz Krzyżówki. Poszerz swoje słownictwo. Ćwicz umysł odgadując hasła. Ucz się bawiąc.

iMaSz Krzyżówki automatycznie zapamiętuje do trzech ostatnio rozwiązywanych krzyżówek dzięki czemu możesz powrócić do rozwiązywania krzyżówki w dowolnym czasie. Po rozwiązaniu każdej krzyżówki możesz sprawdzić swój wynik poprawnie wpisanych liter w diagram krzyżówki. Każda krzyżówka posiada również opcję sprawdzenia poprawnych odpowiedzi dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę i słownictwo. Wszystkie krzyżówki można rozwiązać ponownie resetując swój wynik. Dzięki zawartej w aplikacji wyszukiwarce krzyżówek łatwiej znajdziesz krzyżówkę która Cię interesuje.

Ponadto w iMaSz Krzyżówki dostępny jest system statystyk dzięki któremu możesz śledzić swoje postępy i statystyki zbiorcze wszystkich użytkowników np.: ilość rozwiązanych krzyżówek czy ilość krzyżówek rozwiązanych bezbłędnie.

Życzę przyjemnego rozwiązywania i zachęcam do oceniania poszczególnych krzyżówek dostępnych w iMaSz Krzyżówki poprzez zawarty w aplikacji system oceniania.

Szczegóły iMaSz Krzyżówki

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer) lub aplikacja na systemie Android
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, komputer
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, gra edukacyjna, gra słowna
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)

Więcej o iMaSz.Net

Zapraszam do odwiedzenia.

Facebook Google Play

Copyright © 2020 Marcin Szczepkowski

kontakt: imasznet@gmail.com