Darmowa gra iMaSz Wisielec

iMaSz Wisielec to klasyczna gra słowna w której odgadujesz hasła z pośród licznych kategorii tematycznych. Wszystko to zupełnie za darmo w Twojej przeglądarce internetowej.

Zagraj
iMaSz Wisielec na telefon iMaSz Wisielec na tablet
więcej

Galeria iMaSz Wisielec

iMaSz Wisielec
iMaSz Wisielec

Opis iMaSz Wisielec

Zagraj w darmową grę słowną online iMaSz Wisielec. Testuj swoją wiedzę z różnych kategorii, rozszerz swój słownik. Odgaduj hasła. Ucz się bawiąc.

W iMaSz Wisielec znajdziesz obecnie ponad 34 990 haseł do odgadnięcia w 28 kategoriach tematycznych. Możesz dowolnie łączyć kategorie tematyczne. Do wyboru masz dwa tryby rozgrywki z podstawowymi zasadami gry i tryb gry na czas (limit czasu dostosowany jest do długości hasła). Jeżeli uznasz grę za zbyt trudnną możesz rozpocząć nową rozgrywkę z ułatwieniami odkrywając pierwszą i ostatnią literę każdego hasła. Możesz popełnić do jedenastu błędów nim wisielec zostanie powieszony.

Ponadto w iMaSz Wisielec dostępny jest system statystyk dzięki któremu możesz śledzić swoje postępy i statystyki zbiorcze wszystkich graczy np.: ilość odgadniętych haseł, najcześciej wybieraną kategorię czy czas gry.

W iMaSz Wisielec możesz grać za darmo, online bez żadnych ograniczeń. Jest to gra bezpłatna bez mikropłatności. Gra dostępna jest na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i telefony komórkowe bez względu na wielkość ekranu. Do gry wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie musisz nawet się logować czy zakładać konta.

Szczegóły iMaSz Wisielec

Platforma:
dowolna przeglądarka (Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge)
System:
Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Urządzenie:
telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny
Gatunek:
gra rekreacyjna, gra logiczna, gra edukacyjna, gra słowna
Rodzaj:
tryb jednoosobowy
Język:
polski
Cena:
bezpłatnie, prawdziwe 0zł (brak mikropłatności)
Ocena:
4,10 / 5 (Głosów: 2360)

Jak grać w iMaSz Wisielec

Na początek wybierz tryb normalny lub tryb gry na czas. Możesz grać bez ułatwień lub z ułatwieniami które odkrywają pierwszą i ostatnią literę hasła. Aby rozpocząć rozgrywkę w iMaSz Wisielec wybierz kategorie tematyczne haseł. Możesz wybrać dowolną ilość kategorii haseł. Hasła w iMaSz Wisielec generowane są losowo z pośród wybranych kategorii. Po wylosowaniu hasła zostanie zaprezentowana ilość słów i liter z jakich się składa. Przy niektórych hasłach mogą się pojawić dodatkowe podpowiedzi. Aby odgadnąć hasło w iMaSz Wisielec wybieraj poszczególne litery polskiego alfabetu z których Twoim zdaniem składać się może hasło wisielca. Możesz popełnić do 11 błędów. Gdy wisielec zostanie narysowany - przegrywasz.

Darmowe gry w serwisie iMaSz.Net